8-5-233-47-05, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Apie mus

Projektas „Bendrijos „Vilniaus Viltis“ organizacijos stiprinimas ir asmenų turinčių proto negalią interesų atstovavimas“

Dėka Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo, kuris finansavo projektą „Bendrijos „Vilniaus

Viltis“ organizacijos stiprinimas ir asmenų turinčių proto negalią interesų atstovavimas“ turėjome galimybę

 padėti Bendrijos „Vilniaus Viltis“ nariams mokytis prisitaikyti prie iššūkių, tokių kaip vis daugėjančių

elektroninių paslaugų (elektroninė bankininkystė, registracijos į poliklinikas, ligonines), platėjančio paslaugų

teikimo spektro ir pan.

Skaityti daugiau...

Neįgaliųjų teisių konvencija

Ar žinojote, kad Lietuvoje yra ratifikuota neįgaliųjų teisių konvencija?

Ratifikuotos Konvencijos tikslas – skatinti ir užtikrinti visų neįgaliųjų visapusišką ir lygiateisį naudojimąsi visomis žmogaus teisėmis ir pagrindinėmis laisvėmis, taip pat skatinti pagarbą šių asmenų prigimtiniam orumui. Konvencijoje įtvirtinti neįgalių asmenų lygybės prieš įstatymą, laisvės bei saugumo, asmens neliečiamumo reikalavimai, laisvo judėjimo, pilietybės ir savarankiško gyvenimo teisės, teisė į sveikatą, darbą, užimtumą ir išsilavinimą, galimybė dalyvauti politiniame bei kultūriniame gyvenime.

 

Visą susijusią informaciją galite rasti - http://www.ndt.lt/neigaliuju-teisiu-konvencija/

(Ne)darbas proto negalią turintiems neįgaliesiems

Šiandien jie abu aktoriai. Zita Banelienė ir jos sūnus Darius vaidina Viliaus Neįgaliųjų teatre. Nors Zitai svajonė išsipildė jau pensijoje,  jie jaučiasi ištraukę laimingą bilietą nepalankioje neįgaliesiems darbo rinkoje. Dariui keturiasdešimt treji, bet savarankiškai be mamos pagalbos jis gyventi negali. Įgimta liga visam gyvenimui jam parūpino neįgaliojo pažymėjimą, Darius dėl to, kad yra kitoks, buvo atvirai disktiminuojamas tiek kieme, darželyje, vėliau sutrikusio intelekto vaikų internate internate, įgimta jam ir regėjimo negalia.

Skaityti daugiau...

Kviečiame prisijungti ir dalyvauti vasaros stovyklose!

Kiekvienais metais GIRULIUOSE organizuojama savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo ir
aktyvaus poilsio STOVYKLA sutrikusio intelekto asmenims bei jų šeimos
nariams.

Stovyklą organizuoja Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Viltis" liepos mėn.

Vilniečius prašome kreiptis adresu:

Adresas: Vytenio g. 37, Vilnius LT-03207
Telefonas: 8-5-233-47-05
El. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“ įgyvendina 2009–2014 m. Europos Ekonominės Erdvės Finansinio Mechanizmo NVO programos Lietuvoje fondo projektą

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“ įgyvendina 2009–2014 m. Europos Ekonominės Erdvės Finansinio Mechanizmo (toliau – EEEFM) NVO programos Lietuvoje fondo projektą Bendrijos „Vilniaus Viltis“organizacijos stiprinimas ir asmenų turinčių proto negalią interesų atstovavimas (sutarties Nr. EEE-NVO-K2-DP-18-S13)

Skaityti daugiau...

Sutrikusio intelekto žmonės prašosi darbo

lrytas.lt 2015-04-03 16:13

Bendrija „Vilniaus Viltis“ daugiau kaip dvidešimt metų padeda sutrikusio intelekto žmonėms ir jų artimiesiems būti lygiateisiais visuomenės nariais, išsiveržti iš užribio, kuris nuo sovietmečio buvo atskyręs ir diskriminavęs proto negalią turinčius žmones, ugdyti visuomenės supratimą, kad pasaulis priklauso ir šiems žmonėms.

Bendrija „Vilniaus Viltis“ pradėjo  projektą, kurio tikslas ir kelių dešimtmečių veiklos siekiamybė – sutrikusio intelekto žmonių įtraukimas į darbo rinką, jų realus užimtumas, darbo vietų kūrimas.

Skaityti daugiau...

Bendrija “Vilniaus Viltis” kartu su Žmogaus teisių stebėjimo institute, finansiniais donorais pradėjo projekto įgyvendinimą

Pasaulis priklauso ir sutrikusio intelekto žmonėms, turime mokytis būti kartu. Pagarba Žmogui, koks jis begimtų, brandžios visuomenės siekiamybė, kad netektų tam “kitokiam” Žmogui bei jo artimiesiems sėdėti ant šio gyvenimo atsarginių suolelio ir neturėti ko laukti, pasaulyje, kuris pilnas įvairiausių galimybių mokytis dirbti, kurti.

Skaityti daugiau...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!