8-5-233-47-05, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Apie mus

Bendrija “Vilniaus Viltis” kartu su Žmogaus teisių stebėjimo institute, finansiniais donorais pradėjo projekto įgyvendinimą

Pasaulis priklauso ir sutrikusio intelekto žmonėms, turime mokytis būti kartu. Pagarba Žmogui, koks jis begimtų, brandžios visuomenės siekiamybė, kad netektų tam “kitokiam” Žmogui bei jo artimiesiems sėdėti ant šio gyvenimo atsarginių suolelio ir neturėti ko laukti, pasaulyje, kuris pilnas įvairiausių galimybių mokytis dirbti, kurti.

Visuomenė turi suteikti sutrikusio intelekto žmogui erdvės, kurioje jis galėtų oriai gyventi, gauti emocinę pagalbą. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Vilniaus Viltis”, burianti apie 2000 narių, jau daugiau nei dvidešimt metų sprendžia sutrikusio intelekto asmenų problemas. Per šiuos dešimtmečius daug nuveikta, keičiant požiūrį į “kitokius žmones”, tačiau tai dar net ne pusiaukelė. Bendrija “Vilniaus Viltis” kartu su Žmogaus teisių stebėjimo institute, finansiniais donorais pradėjo projekto įgyvendinimą, kuris siekia maksimalios sutrikusio intelekto žmonių integracijos į visuomenę mokantis profesijos, dirbant nesudėtingus darbus, gaunant užmokesti, mokant valstybei mokesčius. Projekto tikslas – stiprinti proto negalią turinčių asmenų atstovaujančios organizacijos savivladą bei pagerinti narių interesų atstovavimą.

Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus. EEE finansinio mechanizmo parama yra skirta 15-ai šalių (12 naujųjų Europos Sąjungos šalių, taip pat Graikijai, Ispanijai ir Portugalijai), o Norvegijos finansinio mechanizmo parama yra skirta 12 naujųjų Europos Sąjungos šalių. Antrasis EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų laikotarpis apima 2009 - 2014 metus. Šiuo laikotarpiu šalims paramos gavėjoms iš viso skirta 1 milijardas 79 milijonai eurų (Lietuvai - 84 milijonai eurų) Norvegijos ir EEE paramos įvairiems projektams šalyje įgyvendinti.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd