8-5-233-47-05, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Apie mus

Kas mes esame, ką mes darome?

Mes - Bendrija “Vilniaus Viltis” esame visuomeninė nevyriausybinė, ne pelno siekianti savanoriška ir savarankiška organizacija vienijanti asmenis turinčius sutrikusį intelektą, jų šeimos narius, globėjus. Mūsų kasdienybė - atstovauti savo narių interesus ir juos ginti bei tenkinti kitus viešuosius interesus. Mūsų teisinė forma - asociacija.

Esame didžiausia organizacija Vilniuje vienijanti sutrikusio intelekto asmenis, jų šeimas/globėjus, rėmėjus ir specialistus. Mūsų yra virš 1900 narių ir mes veikiame jau 25 metus. Mūsų struktūra labai paprasta: aukščiausias bendrijos valdymo organas – visuotinis narių susirinkimas, kuris renka Tarybą, revizijos ir labdaros komisijas.

Mūsų iniciatyva, bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe ir specialistais pritariančiais reformai, yra sukurtas "Vilniaus modelis" - į šeimą ir bendruomenę nukreipta tarnybų sistema, leidžianti žmonėms, turintiems intelekto sutrikimų gyventi pilnavertį, atvirą, visapusiškai aktyvų gyvenimą nuo gimimo iki kol gyvena. Tai ankstyvosios reabilitacijos tarnybos vaikų poliklinikose, integruoti ir specialūs darželiai, integruotos ir specialios mokyklos, ugdymo centrai vaikams ir dienos veiklos centrai, šeimos paramos centrai, gyvenimo namai bendruomenėje, laikino gyvenimo tarnybos suaugusiems asmenims.

Savo jėgomis arba kartu su įvairiomis organizacijomis ir savivaldybe organizuojame seminarus dirbantiems su proto negalios žmonėmis, specialistams ir tėvams, turintiems proto negalios žmogų. Rengiami apvalūs stalai, pokalbiai, diskusijos, kuriuose savivaldybės atstovai, specialistai ir bendrija "Vilniaus Viltis" bendromis jėgomis sprendžia sutrikusio intelekto žmonių problemas Vilniaus mieste.

 Norintiems tapti mūsų bendrijos nariais reikia susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu.

Laukiame Jūsų!

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "VILNIAUS VILTIS" struktūra

tarybos schema

Tarybos narių sąrašas (2013-2017m.)

Tarybos pirmininkė Birutė Šapolienė

Nr. Pavardė, vardas
1. Bacevičienė Dalia
2. Bagdonaitė-Miknevičienė Inga
3. Gustaitytė Danutė
4. Medzvieckienė Vida
5. Mikalauskaitė Dalia
6. Molis Virginijus
7. Narkevičius Mantas
8. Petraitis Giedrius
9. Poškienė Birutė
10. Skurko Jekaterina
11. Šapolienė Birutė

Revizinės komisijos sąrašas

Revizinės komisijos pirmininkė Radzevičienė Birutė

Nr. Pavardė, vardas
1. Markevičienė Janina
2. Radzevičienė Birutė
3. Styrienė Loreta

Labdaros komisijos sąrašas

Labdaros komisijos pirmininkas Kęstutis Skorupskas.

Nr. Pavardė, vardas
1. Danišauskienė Gražina
2. Dūdėnienė Rita
3. Juozapavičienė Ingrida
4. Mikalauskas Paulius
5. Perskaudienė Nijolė
6. Skorupskas Kęstutis
7. Zadorockienė Danutė
DMC Firewall is a Joomla Security extension!