8-5-233-47-05, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Apie mus

Kaip gyvens mano vaikas?

Vilnietis ponas Algis dažnai pavarto keturiolikos metų senumo žurnalą „Moteris“. Ten parašyta, kad jis – Algis Pipiras laimingas keturių vaikų tėvas, galva šeimos, neseniai įsikūrusios naujame Vilniaus savivaldybės skirtame bute Pilaitės mikrorajone. Juodu su žmona Vanda neseniai susilaukė sūnaus Kristupo Pijaus.

Tuomet laidai „Nuo IKI“ pasakojo, kaip Algis vienas pirmųjų pasinaudojo teise išeiti tėvystės atostogų. Ar būtų tada patikėjęs, kad po keturiolikos metų, jau tapęs našliu, apie sudėtingą ir sunkų šeimos gyvenimą  pasakos laidai „Bėdų turgus“. Tada dar niekas neįtarė, kad mažasis sūnus gimė sutrikusio intelekto, kad džiugius tėvystės rūpesčius užgoš likimo skirti išbandymai.

Skaityti daugiau...

Teatro scenoje plojimai lydi aktorius, negalėjusius niekur gauti darbo

Zita Banelienė ir jos sūnus Darius - Bendrijos „Vilniaus Viltis“ nariai. Dariui jau keturiasdešimt treji, bet savarankiškai, be mamos pagalbos jis gyventi negali. Beveik visą savo gyvenimą Darius buvo negailestingai diskriminuojamas tiek kieme, darželyje, vėliau sutrikusio intelekto vaikų internate, bet to dar turi regėjimo negalę.

Daugybė bandymų įsidarbinti, rasti veiklos, už kurį būtų mokamas atlygis, kėlė tik nusivylimą ir nuovargį. Šiandien Darius ir Zita laimingi suradę savo vietą pasaulyje, vingiuotas kelias mamą ir sūnų netikėtai atvedė į sceną.

Skaityti daugiau...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!