8-5-233-47-05, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Paremkite, prisidėkite

Paremkite, prisidėkite (pinigais, darbais, daiktais, paslaugomis)

Kodėl naudinga JUMS? Kodėl verta mums? Kodėl verta jūsų įmonei? 


Nepriklausomai nuo jūsų įmonės dydžio jūs galite prisidėti keičiant proto negalią žmonių kasdieninį gyvenimą. Tik dirbdami kartu neįmanomus dalykus paversime įmanomais. Štai būdai kaip jūsų įmonė gali sėkmingai prisidėti prie Vilniaus Vilties proto negalios bendruomėnės:


Donorystė konkrečiai mūsų programai pasirinktinai.

Jūs galite pasirinkti kokį socialinį atsakomybės lygį jūsų įmonė nori pasirinkti ir kaip tai geriausiai gali atitikti jūsų įmonės tikslus nuo vienkartinės paramos iki daugkartinės paramos konkrečioms mūsų programoms.


Metų donorystė/partnerystė

Metų partnerystė tai puikiausia galimybė pažinti mus. Per mūsų kasdienybę jūs turėsite geriausias galimybes iš arčiau susipažinti su visa virtuve. Tai gali įkvėpti jūsų organizacijos darbuotojus, juos suvienyti ir pamatyti atsakingos įmonės remiamą programą. Paslauga padėti atpažinti sėkmingus darbuotojus, organizuojant pinigų rinkimo renginius, įmonės viduje. Įvairiausios paramos, palydėtojas, golfo diena, kalėdų koncertas.


Parama darbuotojais.

Jūsų darbuotojai gali ateiti ir atlikti tam tikrus darbus susijusius arba nesusijusius su jų profesija.


Rėmimas


Bendrijos "Vilniaus Viltis" nario įdarbinimas

Tai naujas būdas padėti visai šeimai suteikiant dovaną neįgaliajam DIRBTI. Šioje paramoje kviečiame prisidėti stiprias, modernias įmones siekiančiomis būti rinkos lyderiais.

Mūsų nariams reikia įvairios paramos, jie kaip ir visi žmonės norėtu turėti darbą tik pagal savo galimybes. Jei jūsų įmonė norėtu įdarbinti proto negalią turintį žmogų būtinai praneškite.

Kokia nauda dalyvaujant tokioje paramoje jums ir Jūsų įmonei?

  • Pirmiausiai svarbiausiai geras darbas, sielai.
  • Toks darbuotojas pakeis darbo atmosferą,
  • Suteiks darbuotojams galimybe pasitemti,
  • Pakels visos įmonės motyvaciją.
  • Sutaupyti pinigai ant brangių motyvavimo mokymų.
  • Ir t.t

Jeigu susidomėjote tokio tipo paramą susisiekite su mumis ir jeigu Jūs įmonė atitiks keliamus reikalavimus mes aptarsime visas detales, paruošime visus reikalingus dokumentus, konkrečius žmonės konkretiems darbams.


Kita

 Jūs galite paremti savo paslaugomis, savo darbuotojų talentais, prekėmis ar kitais reikalingais daiktais tiek vienkartiniu tiek daugkartiniu būdu (nuo kavos iki renginių ir t.t).

Esate orginalūs ir norite greitai čia ir dabar padaryti super gerą darbą tarp savo kolektyvo, tad suroganizuokite renginuką savo įmonės viduje mūsų vardu. Susisiekite su mumis ir pasiūlysime geriausią įdėją būtent jums.

Our website is protected by DMC Firewall!