8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Markučių dienos veiklos centras

Markučių dienos veiklos centras

VšĮ Markučių dienos veiklos centras – socialinės globos įstaiga, teikianti dienos socialinės globos ir priežiūros paslaugas proto negalios žmonėms nuo 16 metų. Centro darbo laikas: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 18.00 val. penktadieniais – nuo 7.00 iki 17.00 val., poilsio dienomis centras nedirba. Markučių dienos veiklos centro teikiamos paslaugos: informavimas, konsultavimas, bendravimas, maitinimo organizavimas, pagalba rengiantis, maitinantis, prausiantis ir kt. pobūdžio pagalba, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas, darbinių įgūdžių ugdymas, transporto organizavimas, ryte iš namų nuvežant į centrą, o po užsiėmimų parvežant atgal į namus, kitos paslaugos, reikalingos asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

Centro lankytojų užimtumas organizuojamas šiose kūrybinėse – darbinėse studijose: dailės, instaliacinių darbų, teatro, muzikos, siuvimo, medžio darbų, netradicinių amatų, kompiuterinio raštingumo, stalo serviravimo. Lankytojų, kurie turi sunkią negalią ir specifinius poreikius, veikla organizuojama 6- se spec. grupėse, kuriose skatinamas jų savarankiškumas, lavinama smulkioji motorika. Jų užimtumas organizuojamas taip pat ir kineziterapijos, ergoterapijos grupėse, kur darbas vyksta individualiai.

Centro lankytojų laisvalaikis organizuojamas taip, kad būtų maksimaliai vykdomas integracijos į visuomenę procesas: dalyvaujama parodose, vykstama į įvairius renginius mieste ir šalyje, bendradarbiaujama su kitomis neįgaliųjų įstaigomis.

Lėšos gaunamos iš:

  • Vilniaus miesto savivaldybės;
  • Valstybės dotacijų;
  • Lankytojų įnašų;
  • Labdaros, paramos;
  • 2 proc. GPM lėšų.

VšĮ MARKUČIŲ DIENOS VEIKLOS CENTRAS

Adresas Subačiaus g. 115, LT-11344 Vilnius
Įmonės kodas 124538688
Telefonas +370 52600825
Faksas+370 5 2601314
El. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Darbo laikas I-V 08.00-17.00

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd