8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Gyvenimo namai "Pašilaičiai"

Gyvenimo namai "Pašilaičiai"

Gyvenimo namai "Pašilaičiai" - yra socialinė įstaiga, neturinti juridinio statuso, teikianti ilgalaikės socialinės globos paslaugas sunkią ir vidutinę negalią turintiems suaugusiems sutrikusio intelekto asmenims. Gyvenimo namuose "Pašilaičiai" pastoviai gyvena 9-10 žmonių turinčių negalią.

Gyvenimo namai „Pašilaičiai“ veikia jau nuo 1997 metų ir buvo pirmoji tokio pobūdžio įstaiga Lietuvoje. Namuose pastoviai gyvena neįgalieji, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra arba slauga dieną ir naktį, todėl gyvenimo namuose dirba 5 socialiniai darbuotojai, vadovė, vairuotojas ir lydintysis. Kiekvieną darbo dieną gyventojai vyksta į jų poreikius atitinkantį dienos užimtumo centrą.

Ilgalaikės socialinės globos paslaugos sudėtis: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, apgyvendinimas, kasdieninio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas (tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant, atliekant buitinius darbus, bendraujant ir pan.), darbinių įgūdžių ugdymas (siuvimas, mezgimas, audimas, dailės dirbiniai, keramika, savarankiškas patalpų, aplinkos tvarkymas ir pan.), laisvalaikio organizavimas, pagalba rengiantis, maitinantis, prausiantis ir kt. pobūdžio pagalba, asmeninės higienos paslaugų organizavimas (skalbimo paslaugų ir pan.), maitinimas, sveikatos priežiūros paslaugos (slauga), kitos paslaugos, reikalingos asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

Lėšos gaunamos iš:

  • Vilniaus miesto savivaldybės
  • Valstybės dotacijų
  • Labdaros-paramos, 2% GPM
  • Gyventojų įnašų

SUTRIKUSIO INTELEKTO ŽMONIŲ GLOBOS BENDRIJOS "VILNIAUS VILTIS"
GYVENIMO NAMAI „PAŠILAIČIAI"

Adresas Laisvės pr. 117-1,2 LT-06118 Vilnius
Tel/faksas 230-33-87
El. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd