8-5-233-47-05, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Paslaugos

Paslaugos tėvams ir globėjams

Paslaugos tėvams ir globėjams

Konsultavimas, informavimas ir atstovavimas

Bendrija “Vilniaus Viltis” garsėja ne tik tuo, kad yra didžiausia organizacija vienijanti šeimas ir proto negalią turinčius asmenis Vilniuje, bet ir organizacija turinti naujausią ir aktualiausią informaciją susijusią su proto negalia: teisės aktai, paslaugos, išmokos ir daugybė įvairiausių niuansų. Nuolat besikeičiančioje informacijos gausoje sunku susigaudyti, tad Bendrija “Vilniaus Viltis” ir jos darbuotojai/savanoriai/ nariai yra pasiruošę padėti savo nariams. Siekiame būti savarankiški ir žinoti savo teises bei jas ginti.


Tėvų savitarpio pagalbos grupės

Savipagalbos grupės psichologinėms problemoms šeimoje spręsti.

Dalijantis sunkumais - jie mažėja, o užsidarius vienam - būna ypatingai sunku. Žinant šią tiesą Bendrija “Vilniaus Viltis” organizuoja šeimų, turinčių sutrikusio intelekto vaikus ar suaugusius asmenis savipagalbos grupes. Šių grupių tikslas - stiprinti šeimas psichologiškai, palaikyti vieniem kitus, dalintis turima patirtimi, sunkumais, ieškoti patarimų, palaikymo ir stiprybės bei vilties. Susitikimai vyksta kiekvieną antradienį 17.00 val. Bendrijos „Vilniaus Viltis“ būstinėje (Vytenio g. 37) ir kiekvieną penktadienį 17.30 val. Vilniaus “Atgajos” specialiojoje mokykloje (Viršuliškių g. 103).


Transporto paslaugos


Parama

  • Maisto produktais
  • Drabužiais
  • Sauskelnėmis

Sociokultūrinių renginių organizavimas

Kiekvienais metais Bendrija „Vilniaus Viltis“ organizuoja sociokultūrinę veiklą neįgaliesiems ir jų šeimos nariams, rašo prašymus teatrams, firmoms, organizuojančioms koncertus gauti nemokamus arba mažesnėmis kainomis bilietus.
Kasmet gruodžio mėn. kino teatras "FORUM CINEMAS" prieš Kalėdas visiems norintiems ir galintiems atvykti vaikams nemokamai siūlo pažiūrėti kino filmus pagal atskirą repertuarą, kur bendrija gauna bilietus į filmus visiems užsiregistravusiems bendrijos nariams.

Kartu su organizacijos nare – gide Marija Šimoneliene organizuojamos mokamos ir nemokamos ekskursijos po Lietuvą, į užsienio šalis ir Vilniaus m.


Pagalba į namus

Bendrijos “Vilniaus Viltis” 2 socialinės darbuotojos lanko neįgaliuosius ir jų šeimas namuose. Pagrindinis tikslas - padėti ir mokyti apsitarnauti save, tvarkytis buityje (gaminti paprasčiausius patiekalus, susitvarkyti pavalgius, suplauti indus ir pan.) naudotis buitiniais prietaisais. Taip pat neįgalieji gali būti mokomi tvarkyti piniginius reikalus, planuoti išlaidas ir pajamas bei taupyti atostogoms. Mokoma ir padedama apsipirkti parduotuvėse, lankytis kitose svarbiose institucijose ir įstaigose.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!