8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Projektas "Asmeninis asistentas"

Asmeninių asistentų paslaugos neįgaliesiems sudarant galimybes darbingo amžiaus neaktyviems šeimos nariams įsidarbinti ar pradėti  darbinę veiklą

Šio projekto metu tikslinės grupės nariams (neįgaliesiems) teikiamos asmeninio asistento paslaugos, sudarant galimybes darbingo amžiaus neaktyviems šeimos nariams, t. y. juos slaugantiems ar prižiūrintiems tėvams ar globėjams įsidarbinti ar pradėti asmeninę darbinę veiklą. Taip pat bandysime padėti darbingo amžiaus ir galintiems dirbti neįgaliesiems ieškotis darbo.

Tikslinė grupė yra proto negalią turintys asmenys ir jų šeimų nariai. Siektina vertė yra apskaičiuota įvertinus tokios paslaugos poreikį tarp Bendrijos „Vilniaus Viltis“ ir kitų Vilniaus m. neįgaliųjų organizacijų narių.
 
Projekto uždavinys - įgalinti socialinę atskirtį patiriančius asmenis, teikiant jiems individualizuotas socialines paslaugas.

Įgyvendinant šią veiklą tikslinės grupės nariams bus teikiamos asmeninio asistento paslaugos, sudarant galimybes darbingo amžiaus neaktyviems šeimos nariams įsidarbinti ar pradėti asmeninę darbinę veiklą. Veiklos metu asmeninio asistento pagalba bus teikiama sprendžiant buityje kylančias problemas, taip pat palydint, pavežant į įvairias įstaigas. Įgyvendinant šią veiklą neaktyvūs darbingo amžiaus šeimos nariai įgis galimybę ieškoti darbo arba pradėti kitokią ūkinę veiklą.

Veiklos bus konkretizuojamos pagal poreikius: pvz.
1. Užsiėmimai su asmeniniais asistentais (pagalba buityje, socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas, pagalba palydint neįgalųjį į įvairias įstaigas ir pan.).
2. Pagalba darbingo amžiaus neįgaliųjų tėvams (motyvacija dirbti, kvalifikacijos, CV sukūrimas, užsiregistravimas Užimtumo tarnyboje, darbo paieška).
3. Darbas su suaugusiais darbingo amžiaus ir turinčiiais ne mažiau kaip 35% darbingumo lygį neįgaliaisiais (gebėjimų išsiaiškinimas, motyvacijos dirbti kūrimas, CV kūrimas, pagalba bendraujant su darbdaviais, darbo paieška ).

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas

VilniausViltisLogo 2021esfivp i 1     

DMC Firewall is a Joomla Security extension!