8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Negalios terminas gali būti pratęstas iki liepos 29 d.

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja:

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytos negalios terminas ir NDNT nepateiksite naujo gydytojo parengto siuntimo, terminą iki karantino pabaigos ir dar 90 dienų jam pasibaigus (t. y. iki liepos 29 d.) pratęsime automatiškai ir apie tai Jus informuosime telefonu. Tokiu atveju naujas neįgaliojo pažymėjimas ir kiti dokumentai neišduodami  –  iki liepos 29 d. galios išduoti anksčiau.

Minimu laikotarpiu asmeniui pateikus naują gydančio gydytojo parengtą siuntimą, negalios vertinimas bus atliekamas įprasta tvarka, t. y. terminas automatiškai pratęsiamas nebus.

Daugiau informacijos galite rasti šioje  nuorodoje.

Kalėdinis sveikinimas

Mielieji,

 

Nuoširdžiai sveikiname su artėjančiomis šventėmis – šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais!

Tegul Kalėdų dvasia išsaugo mūsų gerumą, lai kiekvieno mūsų širdies Kalėdos tampa džiaugsmo šaltiniu ir sielos namais mūsų artimiesiems. Šiltos ir tikros mūsų mintys bei žodžiai tegul tampa žvakės liepsnele visiems, ieškantiems stebuklo Kalėdų rytą.

Linkime ramių ir jaukių švenčių su artimais žmonėmis, stiprios sveikatos, ištvermės šiuo nelengvu laikotarpiu ir santarvės ateinančiais 2021-tais metais.

 

Bendrijos "Vilniaus Viltis" vardu

Tarybos pirmininkė Rūta Rinkevičienė

2020 m. gruodis

 
Atvirukas 2020

Kalėdiniai papuošimai

Artėja šv. Kalėdos. Bendrijos "Vilniaus viltis" lankytojai ruošiasi ir, kaip ir kasmet, kuria darbelius ir Kalėdinius papuošimus.

Zaisliukai 2    Zaisliukai 1

Atvirukai    Zaisliukai 4

Visuotiniam ataskaitiniam-rinkiminiam susirinkimui pasibaigus

Š. m. spalio 22 d. įvyko bendrijos "Vilniaus Viltis" visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jo metu išrinkome naują Bendrijos Tarybą, Revizijos ir Labdaros komisijas.

Esame pasiruošę konstruktyviam ir sėkmingam komandiniam darbui. Yra parašytas visuotinio susirinkimo protokolas. Tie, kurie dalyvavote susirinkime ir norėtumėte susipažinti  su protokolu, prašome ateiti į Bendriją. Kadangi protokole yra minimi kai kurių asmenų vardai ir pavardės, dėl Asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų negalime skelbti protokolo viešai (įdėti į el. psl. ar siųsti el. paštu).

Jeigu nuspręsite ateiti, prašome susisiekti iš anksto telefonu 233 4705 (pranešti prieš dieną), kad galėtume užtikrinti karantino reikalavimus dėl  koronaviruso Covid-19.  

Dėkojame visiems, atėjusiems į susirinkimą ar perleidusiems savo balso teisę kitam bendrijos nariui, ačiū visiems, mus palaikiusiems ir tikėjusiems Bendrijos ateitimi.

Tarybos pirmininkė

Rūta

Kvietimas į visuotinį ATASKAITINĮ-RINKIMINĮ susirinkimą spalio 22 d.

Bendrijos „Vilniaus Viltis“ nariams

KVIETIMAS

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“ 2020 m. spalio  22 d. kviečia visus bendrijos narius dalyvauti visuotiniame ataskaitiniame - rinkiminiame susirinkime.

Visuotinis susirinkimas vyks:

Data: 2020 m. spalio  22 d.

Vieta:  Nacionalinės dailės galerijos patalpose, Konstitucijos pr. 22, Vilnius.

Laikas: 17:30 – 19:00.  Registracija prasideda nuo 17.00

Prašome visus aktyviai dalyvauti, nes nesusirinkus pakankamam narių skaičiui, susirinkimas bus laikomas neįvykusiu ir teks rinktis antrą kartą.

Susirinkimo metu reikės išlaikyti atstumą tarp sėdinčiųjų ir dėvėti kaukes. Jei jų neturėsite, galėsime duoti prieš susirinkimą.

Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 233 47 05, mob. 8 699 56319.

Tikimės Jūsų aktyvaus dalyvavimo!

ATASKAITINIO - RINKIMINIO SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ

Laikas

Darbotvarkės klausimai

Pranešėjas

17.00-17.30

Dalyvių registracija

17.30-17.50

2017-2020 m.  Bendrijos "Vilniaus Viltis" tarybos veiklos ataskaita

Rūta Rinkevičienė

17.50-18.00

Diskusijos, ataskaitos tvirtinimas

18.00-18.10

Revizijos komisijos 2017-2020 m. finansinės veiklos ataskaita

Revizijos komisijos pirmininkė Birutė Radzevičienė

18.10-18.20

Diskusijos, ataskaitos tvirtinimas

18.20-18.30

Bendrijos "Vilniaus Viltis" Labdaros komisijos ataskaita

Labdaros komisijos pirmininkas Kęstutis Skorupskas

18.30-18.40

Diskusijos, ataskaitos tvirtinimas

 

18.40 - 19:00

Bendrijos „Vilniaus Viltis“ Tarybos rinkimai

 

 

Bendrija "Vilniaus Viltis"

Dėl visuotinio susirinkimo..

Ačiū visiems, kad  atėjote.

Ačiū p. Genovaitei ir p. Danai už pagalbą, kad viskas vyktų pagal bendrijos Įstatus.

Gaila, kad taip baigėsi, t. y. nesibaigė ir reikės ateiti dar kartą. 

Visada maniau, kad į bendriją Vilniaus viltis susijungėme tam, kad atstovautume savo vaikams, padarytume viską, kad būtų lengviau jiems gyventi dabar ir ateityje, kai mūsų nebebus.

Visada maniau ir manau, kad dėl visko galima susitarti gražiuoju, išspręsti taikiai ir ramiai visus klausimus. Deja, yra manančių kitaip dabartinėje bendrijos taryboje.

Linkiu visiems būti sveikiems, niekuo nesirgti, pasidžiaugti paskutinėmis šiltos ir saulėtos vasaros akimirkomis.

 

Vadovė
Rūta Rinkevičienė

Kvietimas į visuotinį ataskaitinį susirinkimą

Bendrijos „Vilniaus Viltis“ nariams

  KVIETIMAS

Pdf failą su kvietimu galite rasti čia: KVIETIMAS 

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“ (toliau Bendrija „Vilniaus Viltis“) 2020 m. rugpjūčio 19 d. kviečia dalyvauti visus bendrijos „Vilniaus Viltis“ narius visuotiniame ataskaitiniame susirinkime, kuriame bus pateiktos Tarybos, Revizijos ir Labdaros komisijų ataskaitos už 2019 metus.

Visuotinis susirinkimas vyks:

Data: 2020 m. rugpjūčio 19 d.

Vieta: NACIONALINĖ DAILĖS GALERIJA, Konstitucijos pr. 22, I a. auditorijoje

Laikas: 17:30 – 18:40.  Registracija prasideda nuo 17.00

Prašome visus aktyviai dalyvauti, nes nesusirinkus pakankamam narių skaičiui, susirinkimas bus laikomas neįvykusiu ir teks rinktis antrą kartą.

Kviečiame atvykti kartu su neįgaliaisiais vaikais, socialinės darbuotojos praves užsiėmimus.

Jeigu negalite atvykti, siūlome el. paštu atsiųsti pasirašytą įgaliojimą kitam bendrijos nariui atstovauti 2020 m. rugpjūčio 19 d. visuotiniame ataskaitiniame susirinkime ir perduoti jam/jai savo balso teisę.

Įgaliojimo šabloną galite atsisiųsti čia: Įgaliojimo šablonas

Susirinkimo metu reikės išlaikyti atstumą tarp sėdinčiųjų ir dėvėti kaukes. Jei jų neturėsite, galėsime duoti prieš susirinkimą.

Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 233 47 05, mob. 8 699 56319.

Tikimės Jūsų aktyvaus dalyvavimo!

  METINIO ATASKAITINIO SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ

 

Laikas

Darbotvarkės klausimai

Pranešėjas

17.00-17.30

Dalyvių registracija

 

17.30-17.50

2019 m.  Bendrijos "Vilniaus Viltis" tarybos ataskaita

Tarybos pirmininkė

Rūta Rinkevičienė

17.50-18.00

Diskusijos, ataskaitos tvirtinimas

 

18.00-18.10

Revizinės komisijos finansinės veiklos patikrinimo ataskaita

Revizijos komisijos pirmininkė Birutė Radzevičienė

18.10-18.20

Diskusijos, ataskaitos tvirtinimas

 

18.20-18.30

Bendrijos "Vilniaus Viltis" Labdaros komisijos ataskaita

Labdaros komisijos pirmininkas Kęstutis Skorupskas

18.30-18.40

Diskusijos, ataskaitos tvirtinimas

 

 

Naujos paslaugos 2020 m.

Bendrija „Vilniaus Viltis“ pradės teikti naujas paslaugas Vilniaus regiono proto negalią turintiems asmenims:

  • SOCIALINIŲ DIRBTUVIŲ
  • PAGALBOS PRIIMANT SPRENDIMUS
  • APSAUGOTO BŪSTO PASLAUGOS

Daugiau informacijos kviečiame teirautis nurodytu telefonu (8 5) 2334705, 869956319

SOCIALINĖS DIRBTUVĖS asmenims, turintiems sutrikusio intelekto negalią – 10 asmenų, vyresni negu 20 metų, kuriems nuo gimimo yra nustatytas sutrikęs intelektas, bus vykdoma darbinio užimtumo veikla, pvz.:

  • žvakių liejimas,

  • apyrankių vėrimas iš karoliukų, riešinių mezgimas,

  • dovanų maišelių gamyba,

  • įvairių dėžučių lankstymas/klijavimas,

  • pakavimo darbai,

  • miesto viešųjų gėlynų priežiūra, parkų teritorijų tvarkymas ir kt.

Darbą organizuos 4 darbuotojai. Neįgalieji bus mokomi atlikti konkretų darbą, bus išsiaiškinta, ką kiekvienas gali ir norėtų dirbti, kas patinka. Bus lavinami bei palaikomi neįgaliųjų darbiniai įgūdžiai bei ugdomi bendrieji darbiniai gebėjimai ir savybės (suvokimas, atidumas, reakcija, problemų sprendimas, išmokimas ir pan.), asmens funkcinio pajėgumo gebėjimai ir fizinės savybės reikalingos darbui. Taip pat bus ugdomi individualūs jų darbiniai gebėjimai ir savybės, susiję su konkrečios darbinio užimtumo veiklos pobūdžiu.

PAGALBA PRIIMANT SPRENDIMUS – asmuo pats priima sprendimą, naudodamasis jam pagalbą teikiančių specialistų komanda, kuri padeda spręsti klausimus dėl asmens sveikatos, socialinio dalyvavimo, asmeninių turtinių bei neturtinių interesų, remiantis sprendimą priimančio asmens valia, pageidavimu ir teise rinktis.

Paslaugų tikslas – pasitelkus pagalbininką priimant sprendimus ar specialistų komandą, stiprinti asmens gebėjimus pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus, siekiant savarankiško gyvenimo ir dalyvavimo visose gyvenimo srityse.

Bus sudarytas individualus pagalbos neįgaliajam planas. Sukurtas artimų pagalbininkų ratas. Vyks konsultacijos ir bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros, savivaldybės specialistais, teisininkais, finansų ekspertais ir kitais specialistais, padedant priimti asmeninius sprendimus sveikatos, socialinio dalyvavimo, asmeninių turtinių bei asmeninių neturtinių santykių srityse.

Kviečiame dalyvauti sutrikusio intelekto darbingo amžiaus asmenis, kuriems savivaldybė nustatė ribotus gebėjimus priimti sprendimus tam tikroje srityje arba neįgalieji iš pertvarkomų globos įstaigų, kuriems sudaryti individualios pagalbos planai ir šiuose planuose numatytas pagalbos priimant sprendimus paslaugos poreikis. Prioritetas teikiamas iš pertvarkomų globos namų išvykstantiems ir/arba apgyvendintiems grupinio gyvenimo namuose neįgaliesiems.

 

APSAUGOTAS BŪSTAS.

Suteikiamos sąlygos suaugusiems asmenims, turintiems proto ir/ar kompleksinę negalią, gyventi bendruomenėje, gauti paslaugas gyvenamoje vietoje ir bendruomenėje bei siekti jų optimalaus savarankiškumo visuomenėje teikiant minimalią specialistų pagalbą ir paramą atsižvelgiant į individualius poreikius.

Apsaugotas būstas, t.y. kai vienoje vietoje (pastate) apgyvendinama iki 4 dalinai savarankiškų suaugusių asmenų su proto ar/ir kompleksine negalia, kuriems užtikrinama pagalba. individualių konsultacijų ir galimybė bet kuriuo paros metu susisiekti su darbuotoju Bus sudaromos neįgaliesiems sąlygos savarankiškai tvarkyti asmeninį ir socialinį gyvenimą, įsitraukiant į bendruomenės veiklą, skatinant juos siekti kuo didesnio savarankiškumo.
Tikslinė grupė –
suaugę asmenys, turintys proto ir/ar kompleksinę negalią, kuriems nustatytas asmens savarankiškumo lygis, turintys pakankamai įgūdžių ir galintys gyventi savarankiškai be specialistų pagalbos.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd