8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Paremkite, prisidėkite

Gyvenimo namai "Pašilaičiai"

Gyvenimo namai "Pašilaičiai" - yra socialinė įstaiga, neturinti juridinio statuso, teikianti ilgalaikės socialinės globos paslaugas sunkią ir vidutinę negalią turintiems suaugusiems sutrikusio intelekto asmenims. Gyvenimo namuose "Pašilaičiai" pastoviai gyvena 9-10 žmonių turinčių negalią.

Gyvenimo namai „Pašilaičiai“ veikia jau nuo 1997 metų ir buvo pirmoji tokio pobūdžio įstaiga Lietuvoje. Namuose pastoviai gyvena neįgalieji, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra arba slauga dieną ir naktį, todėl gyvenimo namuose dirba 5 socialiniai darbuotojai, vadovė, vairuotojas ir lydintysis. Kiekvieną darbo dieną gyventojai vyksta į jų poreikius atitinkantį dienos užimtumo centrą.

Skaityti daugiau...

Paslaugų šeimai tarnyba

PASLAUGŲ ŠEIMAI TARNYBA teikia bendrąsias, dienos socialinės globos, socialinės priežiūros paslaugas vaikams ir suaugusiems sutrikusio intelekto asmenims ir jų šeimos nariams.

 

SUTRIKUSIO INTELEKTO ŽMONIŲ GLOBOS BENDRIJOS "VILNIAUS VILTIS"

PASLAUGŲ ŠEIMAI TARNYBA

Adresas Vytenio g. 37, Vilnius, LT-03207
Tel./faksas (8-5) 233-47-05
Mob. tel. 8-685-50603
E .paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Markučių dienos veiklos centras

VšĮ Markučių dienos veiklos centras – socialinės globos įstaiga, teikianti dienos socialinės globos ir priežiūros paslaugas proto negalios žmonėms nuo 16 metų. Centro darbo laikas: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 18.00 val. penktadieniais – nuo 7.00 iki 17.00 val., poilsio dienomis centras nedirba. Markučių dienos veiklos centro teikiamos paslaugos: informavimas, konsultavimas, bendravimas, maitinimo organizavimas, pagalba rengiantis, maitinantis, prausiantis ir kt. pobūdžio pagalba, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas, darbinių įgūdžių ugdymas, transporto organizavimas, ryte iš namų nuvežant į centrą, o po užsiėmimų parvežant atgal į namus, kitos paslaugos, reikalingos asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

Skaityti daugiau...
Our website is protected by DMC Firewall!